II Seminarium Blockchain w energetyce

08.04.2019r.

16 kwietnia 2019 roku zapraszamy do Warszawy na II Seminarium "Blockchain w Energetyce". 

Dynamiczny rozwój technologii rozproszonych rejestrów daje możliwość innowacji w strefie zarządzania energią. Proces ten nie umknął polskiej energetyce, która jest żywo zainteresowana rozwojem technologii blockchain. Wiele projektów badawczych oraz pilotażowych weryfikuje gdzie i w jakim zakresie możliwe jest zastosowanie technologii. Podczas wydarzenia polscy i europejscy eksperci opowiedzą o najnowszych rezultatach tych prac.

Pierwsza edycja seminarium odbyła się 31 sierpnia 2018 roku w Warszawie i zgromadziła grono 120 uczestników. Warto wspomnieć również, że wydarzenie jest naturalną kontynuacją cyklu: "Smart Communication & Technology Forum" oraz "Wirtualne Elektrownie i Klastry energii", których łączne 14 edycji zgromadziły około 2000 uczestników.

Głównymi tematami zbliżającego się seminarium będzie zastosowanie blockchainu w:


Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli:


Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy współpracujących z nami ekspertów oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

ZAPISY

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij