Zostaliśmy nagrodzeni złotym medalem targów iCAN 2020!

31.08.2020r.

29 sierpnia 2020 r. odbył się finał organizowanego przez Międzynarodową Społeczność Innowacji i Zaawansowanych Umiejętności w Toronto (TISIAS) konkursu iCAN 2020. Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w formule online. W tej prestiżowej imprezie świata nauki udział wzięło wielu polskich wystawców w tym Sieć Badawcza Łukasiewicz — Instytut Tele- i Radiotechniczny, zdobywając złoty medal targów za projekt pt. „Zrównoważenie cyklu życia wyrobów elektronicznych w celu ich optymalnego wykorzystania jako bardziej przyjazne środowisku podejście do elektroniki – Nowe koncepcje produkcyjne i sprzętowe w celu ponownego wykorzystania i montażu".

Gratulujemy zespołowi w składzie: Janusz Sitek, Aneta Araźna, Marek Kościelski, Wojciech Stęplewski, Kamil Janeczek, Krzysztof Lipiec, Sebastian Karolewski, Ireneusz Rafalik, Piotr Ciszewski.

Życzymy dalszej owocnej pracy oraz sukcesów!

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij