Zapraszamy na ENERGETICS 2019

13.11.2019r.

Targi ENERGETICS w Lublinie to duże wydarzenie branżowe w Polsce, które daje najlepszą możliwość do zapoznania się z rozwiązaniami liderów z sektora energetycznego z całego świata. W gronie wystawców od lat znajduję się Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny.

Na Targach będziemy proponować nasze najnowsze opracowanie, którym jest platforma do e-Zarządzania rozproszonymi obiektami elektroenergetycznymi i przemysłowymi. Składa się ona z aplikacji webowej i mobilnej.

Będziemy prezentować również automatykę zabezpieczeniową, przekładniki prądowe CR/CRR i napięciowe UR małej mocy, komory próżniowe, sygnalizatory obecności napięcia oraz sterowniki modułowe.

Wszystkich, którzy wybierają się na ENERGETICS zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali C, numer stoiska 84, w dniach 19-21 listopada 2019 r.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij