Rozdanie certyfikatów I edycji Akademii Menadżera Innowacji

15.11.2019r.

Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny 25 października 2019 roku otrzymał prestiżowy certyfikat uczestnictwa w I edycji Akademii Menadżera Innowacji organizowanej przez PARP pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwa Rozwoju i jest pierwszą jednostką z tym wyróżnieniem należącą do Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Nasi przedstawiciele z sukcesem i zadowoleniem ukończyli ten prestiżowy, ośmiomiesięczny, szkoleniowo-doradczy program dla pracowników innowacyjnych firm podsumowującym spotkaniem w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii razem z przedstawicielami 16 innych firm z całej Polski.

 

Pierwszymi absolwentami tej prestiżowej Akademii z naszego Instytutu zostali:

dr inż. Janusz Sitek – Dyrektor Instytutu,

mgr inż. Maciej Rup – Kierownik Centrum Komercjalizacji Badań i Wdrożeń,

mgr inż. Dariusz Kapelski – Kierownik Zakładu Technologii Specjalnych.

 

Każdy uczestnik programu otrzymał imienny certyfikat potwierdzający ukończenie Akademii, w którym podstawę stanowiło sześć głównych obszarów tematycznych:

- kultura innowacyjności,

- zrozumienie biznesu,

- strategia,

- struktura organizacyjna,

- potencjał i zasoby,

- procesy.

Akademia Menadżera Innowacji (AMI) to program opracowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z najlepszymi praktykami w dziedzinie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz wdrażania innowacji. Program ma za zadanie przygotowanie właścicieli i kadry zarządzającej firm do tworzenia środowiska pracy sprzyjającego opracowywaniu oraz wdrażaniu innowacyjnych produktów i usług.

Obecnie został otwarty nabór do drugiej edycji tego autorskiego programu szkoleniowo-doradczego - polecamy. Szczegóły pod adresem:

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/akademia-menadzera-innowacji

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zakończenia I edycji AMI!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij