Wróciliśmy z targów PLASTPOL 2020

09.10.2020r.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny w dniach 6-8.10.2020 roku wziął udział w XXIV Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach.

 


Święto tworzyw sztucznych to obowiązkowy punkt w kalendarzu wielu firm, także w Łukasiewicz-ITR, które na co dzień funkcjonują w branży: - W targach PLASTPOL uczestniczymy od 7 lat i są to nasze główne targi branżowe, na których sprzedajemy nasze urządzenia z zakresu zgrzewania ultradźwiękowego. W tym roku przyjechaliśmy z naszą nowością, czyli z dwiema liniami do produkcji maseczek zarówno chirurgicznych, jak i ochronnych. Mam nadzieję, że uda nam się w tym roku pozyskać nowych klientów, mimo że aktualnie na świecie mamy trudną sytuację – twierdzi Marcin Kiełbasiński – Kierownik Centrum Technologii Przemysłowych, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny.


Dziękujemy za wizytę przedstawicieli Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych, którzy wspierali Ł-ITR w promocji wspólnego projektu, jakim była produkcja linii do produkcji masek ochronnych i chirurgicznych.


Mamy nadzieję, do zobaczenia za rok!
Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz filmowej z wydarzenia!

Aby obejrzeć film, wejdź tutaj: https://youtu.be/bSFTKbDLh1w

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij