Wizyta Kierownictwa Łukasiewicz

26.11.2019r.

25 listopada 2019 r. Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny gościł w swoich progach Kierownictwo Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy z Kierownictwem Łukasiewicz – Instytutu Tele- i Radiotechnicznego w naszym nowoczesnym showroomie, w którym w bardzo kompleksowy sposób nasi Dyrektorzy przedstawili gościom zakres działania naszej placówki.

Najważniejszym punktem wizyty było spotkanie Prezesa Sieci Badawczej Łukasiewicz Pana Piotra Dardzińskiego ze wszystkimi pracownikami Instytutu, podczas którego każdy miał okazję zadać pytanie oraz uzyskać fachową odpowiedź.

Ostatnim punktem wydarzenia było zwiedzanie przestrzeni, w których nasi pracownicy przebywają na co dzień - rozpoczynając od biur, poprzez laboratoria, a skończywszy na halach produkcyjnych. Każdy z naszych działów zaprezentował zwiedzającym najbardziej popularne oraz ciekawe rozwiązania oferowane przez Instytut.

Bardzo dziękujemy za wizytę i poświęcony nam czas!

Zachęcamy do zapoznania się z relacją zdjęciową.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij