VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack

24.04.2023r.

W dniach 18-20 kwietnia 2023 r. odbyły się VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack w podwarszawskim Nadarzynie.

W trakcie trzydniowej imprezy eksperci z Łukasiewicza mieli okazję zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia z zakresu pakowanie i opakowań.

Na wspólnym stoisku Sieci Badawczej Łukasiewicza, nasz instytut prezentował zgrzewarkę ultradźwiękową Sonic Welter. Instytut z Poznania pokazał projekt E-pack, znalazł się również Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników, Polski Ośrodek Rozwoju Technologii oraz Łódzki Instytut Technologii.

Te targi były doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi ekspertami z branży opakowań i pakowania. Dzięki temu wydarzeniu punkt Łukasiewicz miał możliwość zaprezentowania swojego potencjału na międzynarodowej arenie, co stanowiło duże wyróżnienie dla całej Sieci Badawczej.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij