Umowa o współpracy między Instytutami Łukasiewicza – Ł-IBWCh oraz Ł-ITR

20.07.2020r.

W dniu 01 lipca 2020 r. Dyrektorzy Łukasiewicz – ITR oraz Łukasiewicz – IBWCh, dr Janusz Sitek i dr Radosław Dziuba podpisali umowę o współpracy. Umowa dotyczy prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie technologii nanowłóknin pokrywanych warstwą nanokompozytową oraz wymiany opinii i doświadczeń na temat koncepcji badań i rezultatów. Umowa przewiduje wspólne przygotowanie wniosków na dofinansowanie projektów naukowych.

 

Osoby koordynujące realizację postanowień Porozumienia to dr Natalia Gutowska (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych) i dr hab. Elżbieta Czerwosz (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny).

 

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych jest jednostką naukową o ponad 65-letniej tradycji, prowadzącą działalność badawczo-rozwojową
o charakterze interdyscyplinarnym, w obszarach takich jak: biopolimery, biomateriały, polimery i włókna syntetyczne, biotechnologia i nanotechnologia, celuloza i papier oraz ochrona środowiska.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij