Uczestniczyliśmy w Targach MSPO

07.09.2023r.

W dniach 05 - 06.09 br. mieliśmy przyjemność uczestniczenia w Targach MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego) w Kielcach.

Są to jedne z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonała okazja dla firm i instytucji związanych z przemysłem obronnym do prezentacji swoich produktów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz pozyskania nowych klientów. Spotkanie z klientami PGZ na targach MSPO stanowi niezwykle ważny element strategii naszego działu PCB.

Mieliśmy szanse przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z obecnymi klientami co umożliwia utrzymywanie stałego kontaktu i budowanie więzi biznesowych. Dzięki temu staramy się wzmocnić relacje z klientem i przełożyć ją w długoterminową współpracę. Nawiązaliśmy również wiele nowych znajomości, które miejmy nadzieję zaowocują współpracą w najbliższej przyszłości. Długoterminowym celem strategii naszego działu jest zajęcie znaczącej pozycji na rynku dostawców standardowych i specjalistycznych PCB. Strategiczne podejście, profesjonalne przygotowanie oraz aktywne uczestnictwo mogą przyczynić się do rozwoju i sukcesu naszego Instytutu związanym z przemysłem obronnym.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij