Targi INNOFORM za nami!

05.03.2020r.

W dniach 3-5 marca 2020 r. w Bydgoszczy braliśmy udział w 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® prezentując technologie zgrzewania ultradźwiękowego.

Ta trzydniowa impreza targowa była dla naszego Instytutu wyjątkowa ze względu na fakt, iż pierwszy raz w historii dzieliliśmy wspólne stoisko razem z inną placówką należącą do Łukasiewicza – Instytutem Zaawansowanych Technologii Wytwarzania z Krakowa. Także w Bydgoszczy pierwszy raz zaprezentowaliśmy zabudowę zgodną z nową identyfikacją wizualną Sieci Badawczej Łukasiewicz. Uważamy, że efekt była naprawdę dobry!

Wyróżnienie w Konkursie Targowym w kategorii technologie wytwarzania przyznano Łukasiewicz – Instytutowi Tele- i Radiotechnicznemu za „Innowacyjną generację systemów ultradźwiękowych w systemie e-diagnostyki układu drgającego”. Komisja konkursowa oceniała nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.

Gratulujemy sukcesu naszym kolegom oraz zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij