Targi Energetab w Bielsku-Białej

18.09.2023r.

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie wróciliśmy z targów Energetab, największych targów energetycznych w Polsce. To było niezwykle owocne wydarzenie, na którym nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów i zdobyliśmy ogrom wiedzy na temat najnowszych rozwiązań w branży energetycznej.

 

Podczas targów mieliśmy okazję dowiedzieć się o innowacyjnych podejściach w dziedzinie aparatury rozdzielczej i łączeniowej, kontrolno-pomiarowej, automatyki i sterowania, osprzętu sieci przesyłowych i dystrybucyjnych, energooszczędnego oświetlenia przemysłowego i drogowego, systemów informatycznych i telekomunikacyjnych stosowanych w energetyce oraz nowych technologiach sieciowych.

 

Chcielibyśmy również zaznaczyć, że nasze najnowsze urządzenia dedykowane dla energetyki, w tym model MG-8, przekładniki prądowe i napięciowe, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Model MG-8 to zaawansowane urządzenie, które umożliwia efektywne monitorowanie i zarządzanie sieciami energetycznymi, stanowiąc cenny wkład w rozwój zrównoważonych i inteligentnych sieci.

 

Na ponad 400 stoiskach, zarówno polskich jak i zagranicznych wystawców, zaprezentowane zostały najnowsze technologie i urządzenia, co dodatkowo podkreśla wagę i znaczenie tego wydarzenia dla całej branży.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom za wasz wkład w przygotowania i udział w targach. Wasze profesjonalne podejście i zaangażowanie znacząco przyczyniły się do naszego sukcesu.

 

Jesteśmy przekonani, że nawiązane kontakty i zdobyta wiedza zaowocują w przyszłości, umacniając naszą pozycję na rynku.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij