Sympozjum „Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w dziedzinie rozdziału energii elektrycznej - gwarancją bezpieczeństwa i pewności zasilania”

18.02.2019r.

1 lutego 2019 r. w Gdańsku odbyło się Sympozjum „Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w dziedzinie rozdziału energii elektrycznej - gwarancją bezpieczeństwa i pewności zasilania” zorganizowane przez Elektromontaż-Lublin, którego współorganizatorem był m.in. Instytut Tele- i Radiotechniczny. W sympozjum uczestniczyło liczne grono specjalistów i projektantów z obszaru elektroenergetycznego regionu północnego. Najnowsze opracowania Instytutu z dziedziny sterowników EAZ, prądowych i napięciowych przekładniki małej mocy, aplikacja mobilna do monitoringu obiektów i sieci elektroenergetycznej - Portal Wieniawa spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i partnerom z przemysłu za zainteresowanie i inspirację do dalszej owocnej współpracy.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij