Projekt "Sięgnij po więcej" w Łukasiewicz-ITR

14.12.2022r.

W ramach projektu "Sięgnij po więcej" i poznawania ciekawych zawodów mieliśmy okazję przyjąć w dniach 12 i 13 grudnia 2022 roku w nasze progi dwie klasy ze Szkoły Podstawowej Nr. 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 85 im. Benito Juareza.

 

Celem projektu jest podniesienie wśród min. 90% uczestniczących w projekcie uczniów kl. 7 i 8 szkół podstawowych z terenu m.st. Warszawa kompetencji w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i poruszania się po rynku pracy.

Podczas wizyt uczniowie zgłębili wiedzę z obszaru elektroniki tj. produkcji, badań i montażu PCB a także technologii ultradźwiękowych. 

 

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz czynny udział w konferencji. Mamy nadzieję, że spotkanie pomoże w dokonaniu przez młodych ludzi odpowiedniego wyboru kierunku studiów i przyszłej profesji, a być może w przyszłości spotkamy się w Łukasiewicz-u.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij