Premiera sterownika M-G8 na targach ENERGETAB 2020!

17.09.2020r.

ENERGETAB — największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki odbywały się jak co roku w ZIAD Bielsko-Biała w dniach 15-17 września 2020 r.

 

Mimo niełatwej sytuacji wynikającej z pandemii COVID-19 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny zdecydował się wziąć udział w targach, aby wzmocnić osobiste relacje z klientami oraz pokazać, że wciąż jest silny i dalej pracuje nad nowymi rozwiązaniami.

Jedno z nich miało swoją premierę w Bielsku-Białej. Był to najnowszej generacji sterownik polowy M-G8, który ma w sobie wszystko, co posiadały poprzednie urządzenia, jednocześnie odpowiadając na wciąż nowe wyzwania Klientów. Na stoisku Łukasiewicz-ITR można było zobaczyć, w jaki sposób rodzina sterowników polowych zmieniała się i doskonaliła na przestrzeni lat, zaczynając od roku 1994, kiedy premierę miał pierwszy produkt MUPASZ STD, a skończywszy na nowości z roku 2020.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, pierwszy raz na ENERGETABIE zaprezentowane w nowej stylistyce wynikającej z rebrandingu Sieci Badawczej Łukasiewicz, której jesteśmy członkiem. Nowa, targowa identyfikacja wizualna została przyjęta bardzo pozytywnie.

Targi ENERGETAB 2020 były niesamowitą okazją do spotkania się ze stałymi partnerami biznesowymi oraz szansą na przekonanie nowych kontrahentów do innowacyjnych rozwiązań z zakresu energetyki produkowanych przez Łukasiewicz-ITR.

 

Do zobaczenia za rok, w tym samym miejscu, w dniach 14-16 września 2021 r.!

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij