Pracownicy ŁUKASIEWICZ - ITR pobiegli ulicami Warszawy w biegu „4F Piątka Praska”

31.08.2019r.

Zawodnicy w koszulkach Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytutu Tele- i Radiotechnicznego dnia 31.08.2019 r. pobiegli ulicami Warszawy w biegu „4F Piątka Praska”.

Dla pracowników Instytutu to niewątpliwie biegowy debiut. Wszyscy pełni energii i entuzjazmu stawili się przed PGE Stadionem Narodowym, gdzie swoje miejsce miały Start oraz Meta biegu. Cała drużyna, wycieńczona, ale z uśmiechami na twarzy dobiegła po medale upamiętniające ten wieczór. Mimo że wyniki tego dnia nie były najważniejsze, to większość uczestników osiągnęła przyzwoite czasy pomiędzy 20 a 30 minut.

Jeden z naszych pracowników, Jakub Chdorliński, zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie, gdyż jako jedyny wziął udział w biegu "4F Półmaraton Praski". Do mety dobiegł z czasem 02:03:57.

Nie ma wątpliwości, że bieganie zbliża pracowników i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że rozpoczęli dobrą tradycję firmowego biegania.

Pierwszy oficjalny bieg już za nami. Czekamy na więcej!

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij