Powołanie Z-cy Dyrektora ds. Finansowych

03.04.2020r.

Serdecznie gratulujemy Pani Annie Biernackiej powołania na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Finansowych na kolejne 5 lat.

 

Anna Biernacka pracuje w naszym Instytucie od 1993 roku, przechodząc kolejne szczeble kariery od analityka wdrażającego systemy komputerowe w księgowości, do Głównego Księgowego. Od 2003 roku pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Instytutu ds. Ekonomicznych. Od 2005 roku jest również ekspertem finansowym MNiSW przeprowadzającym kontrole w jednostkach naukowych.

Absolwentka Szkoły Główna Handlowej w Warszawie, Wydział Finanse i Statystyka,  specjalność: przetwarzanie danych i rachunkowość. Posiada międzynarodowy certyfikat dla audytorów zatrudnionych w sektorze publicznym CGAP.

Jej priorytetem na najbliższą kadencję jest zarządzanie gospodarką ekonomiczną w sposób umożliwiający zapewnienie maksymalnego finansowego wsparcia pracowników badawczych w procesach przygotowania, pozyskania i finansowego rozliczania projektów badawczo-wdrożeniowych oraz komercjalizacji wyników badań.

Po pracy radość dają jej wakacje spędzone z rodziną nad jeziorami oraz tworzenie swojego wymarzonego ogrodu, natomiast zimą relaks przy robótkach ręcznych.

Kibicujemy z całych sił!

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij