Powołanie dyrektora Łukasiewicz – Instytutu Tele- i Radiotechnicznego

20.03.2020r.

Decyzją Prezesa Centrum Łukasiewicz na stanowisko Dyrektora Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Tele- i Radiotechnicznego na okres 5 lat został powołany dr inż. Janusz Sitek.

Dr inż. Janusz Sitek posiada 11- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, kierując m.in.  Centrum Badawczym Technologii Elektronicznych w naszym Instytucie oraz prowadząc wiele interdyscyplinarnych projektów międzynarodowych. Pełniąc od 2 lat funkcję dyrektora Instytutu, w 2019 roku został absolwentem I edycji Akademii Menadżera Innowacji. Jest członkiem Rady KIGEiT i przedstawicielem MNiSW w Radzie Naukowej WIŁ.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Mechatroniki, a od roku 2008 doktor nauk technicznych.

Jego priorytetem na najbliższą kadencję jest zbudowanie bazy pracowników i infrastruktury badawczej pozwalającej na podejmowanie nowych wyzwań, szczególnie z obszaru Transformacji Cyfrowej, Zrównoważonej Gospodarki i Energii wykorzystując technologie „Smart” i ICT dla nowych zastosowań przemysłowych, energetycznych i specjalnych.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij