ITR NA TARGACH PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH PLASTPOL 2018 W KIELCACH

07.06.2018r.

Targi PLASTPOL w Kielcach są wizytówką polskiej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wystawa stała się jednym z najlepszych wydarzeń tego sektora przemysłu w Europie. Na cztery dni, siedem hal wystawienniczych Targów Kielce zamieniło się w pracującą fabrykę. To tylko kilka, z wielu powodów, dla których warto było odwiedzić Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy w Targach Kielce. 

To dziś największe targi branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Polsce. Jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. PLASTPOL jest rozpoznawany na świecie, wystawia polskiej branży doskonałe świadectwo.  ITR zaprezentował na stoisku swoją najnowszą ofertę produktową m.in.: automatyczne i półautomatyczne zgrzewarki ultradźwiękowe, linie do zgrzewania ultradźwiękowego w procesach ciągłych, ultradźwiękowe układy drgające: przetworniki, boostery, sonotrody, generatory.

Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij