Nasz kolega na stażu na Carnegie Mellon University

29.09.2023r.

W nadchodzącym miesiącu jeden z naszych pracowników, Przemysław Wiszniewski z Grupy Badawczej Internet Rzeczy i Smart Grids, wyjeżdża na czteromiesięczny staż na uniwerstytecie w USA! 

Od 1 października do 31 stycznia Przemysław będzie miał okazję na pogłębianie wiedzy pod opieką prof. Artura Dubrawskiego z Auton Lab, będącego częścią Carnegie Mellon University. Na tą wyjątkową szansę zapracował sobie poprzez wygłoszenie prezentacji na konkursie, która wyróżniła się spośród wystąpień wielu innych uczestników, zabiegających o staż na pittsburskim uniwersytecie. 

W czasie swojego pobytu, Przemysław będzie współpracował z członkami zespołu Auton Lab nad projektami związanymi z rozwojem kompetencji w dziedzinie sztucznej inteligencji m.in. związanymi z wykrywaniem nieprawidłowości w działaniu serwerów. Wyniki ich pracy przedstawione zostaną w tworzonym wspólnie artykule. 

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze z Łukasiewicz - ITR i życzymy powodzenia! 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij