Łukasiewicz na Kongresie 590 w Jasionce

08.10.2019r.

7 i 8 października w Jasionce k. Rzeszowa zakończyła się już 4. edycja Kongresu 590.

W trakcie dwudniowych obrad z uczestnikami spotkali się m. in. Prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. W Kongresie uczestniczyli przedstawiciele biznesu, administracji rządowej i samorządowej oraz eksperci.

Jednym z Partnerów Głównych wydarzenia była Sieć Badawcza Łukasiewicz, do której należy nasz Instytut. Kongres 590 był kolejną okazją do realnego spotkania nauki z biznesem.

Delegacja Łukasiewicz – ITR miała przyjemność uczestniczyć w panelu dyskusyjnym pt. „Pomysł i pieniądze – dostępne już dziś rozwiązania dla biznesu poszukującego innowacji”, z udziałem Prezesa Sieci Badawczej Łukasiewicz Piotra Dardzińskiego, dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dr Wojciecha Kamińskiego, przedstawicieli firm Amgen i Triggo oraz Łukasiewicz – Przemysłowego Instytutu Motoryzacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Kongresu 590!

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij