Wręczenie medali 100-lecia SEP

27.11.2019r.

 

W dniu 27 listopada 2019 r  w Instytucie Kolejnictwa w Warszawie, odbyła się IX Konferencja EIT-2019 „WPŁYW BEZPRZEWODOWYCH TECHNOLOGII TELEINFORMATYCZNYCH NA ŻYCIE WSPÓŁCZESNEGO CZŁOWIEKA" zorganizowana przez STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji im. prof. Janusza Groszkowskiego. Współorganizatorem konferencji była Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele – i Radiotechniczny.

Konferencja była organizowana w ramach obchodów Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego 2019.

W części oficjalnej konferencji odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń z okazji 100-lecia SEP. Odznaczenia były nadawane w kategoriach dla osób fizycznych i prawnych.

Okolicznościowy medal i dyplom uznania za aktywną współpracę dla Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Tele i Radiotechnicznego odebrał Dyrektor Instytutu dr inż. Janusz Sitek.

Indywidualnie z Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Tele – i Radiotechniczny, za aktywną wieloletnią działalność w Stowarzyszeniu Elektryków Polskich, zostali wyróżnieni wieloletni członkowie SEP:

Ryszard Klincewicz – emerytowany dyrektor Instytutu Tele i Radiotechnicznego,

Józef Gromek – emerytowany dyrektor Instytutu Tele i Radiotechnicznego,

Zdzisław Kołodziejczyk – emerytowany pracownik ITR,

Andrzej Nowakowski - Zastępca Dyrektora Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Tele i Radiotechnicznego,

Jerzy Chudorliński – Prezes Koła przy ITR Oddziału Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji SEP.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij