Jedziemy na XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL!

19.05.2023r.

Zapraszamy na XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL! 

Data: 23-26 maja 2023 r. 

Lokalizacja: ul. Zakładowa 1, Kielce

Cieszymy się ogromnie, że możemy zaprosić Państwa na prestiżowe targi PLASTPOL - najważniejsze wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy! To doskonała okazja, aby spotkać czołowych producentów, zapoznać się z najnowszymi technologiami i odkryć innowacyjne rozwiązania.

Na PLASTPOL-u czeka na Was szeroki zakres wystawców prezentujących najnowsze osiągnięcia, od materiałów, maszyn, urządzeń, po usługi związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych i gumy. Będziecie mieli również szansę nawiązać cenne kontakty biznesowe oraz wymienić się wiedzą i doświadczeniem z ekspertami z branży.

Dołączcie do nas na PLASTPOL-u i poznajcie przyszłość przemysłu tworzyw sztucznych i gumy! Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie przedstawimy nasze najnowsze rozwiązania oraz odpowiemy na Wasze pytania.

Zarezerwujcie już teraz termin i zapiszcie się na te niezwykle inspirujące targi. Szczegółowe informacje oraz rejestracja dostępne na stronie internetowej: https://www.targikielce.pl/plastpol

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia na XXVII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL!

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij