Intensywny czas dla naszego działu obwodów drukowanych PCB

22.09.2023r.

Wrześniowe słońce towarzyszyło nam przez ostatnie dwa tygodnie, podczas których dwóch naszych pracowników – Krzysztof Lech i Przemysław Klonowski, przemierzało Polskę wzdłuż i wszerz, aby wziąć udział w trzech kluczowych targach branżowych. Ich celem było przedstawienie i promocja naszych najnowszych innowacji w branży płytek PCB.

Pierwszy przystanek to Kielce i Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego - MSPO. Było to miejsce, gdzie nasze płytki PCB przyciągały uwagę specjalistów z branży obronnej. Innowacyjność i precyzja naszej oferty z pewnością nie pozostawiały nikogo obojętnym. Nasz zespół, pełen entuzjazmu i energii, opowiadał o zaletach i możliwościach zastosowania naszych produktów w nowoczesnym sprzęcie wojskowym.

Następnie nasza ekipa udała się do Bielska-Białej na Energetab. Targi te skupiają się na szeroko pojętej branży energetycznej i nowych technologiach, więc była to doskonała okazja, aby pokazać, jak nasze płytki PCB mogą przyczynić się do rozwoju ekologicznych i wydajnych rozwiązań energetycznych. Spotkania z inżynierami i specjalistami z branży dały nam wiele cennych wskazówek i inspiracji.

Ostatni przystanek, ale niemniej ważny - Gdańsk i TEKday. To jednodniowe wydarzenie dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki. Tu także zaprezentowaliśmy nasze wysokie umiejętności w produkcji innowacyjnych rozwiązań przy PCB. TEKday, skupiając się na najnowszych trendach i rozwiązaniach w technologii, okazał się doskonałą platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Po intensywnych dwóch tygodniach wrócili z potężną bazą kontaktów, cennymi uwagami i przede wszystkim z niezłomnym przekonaniem, że nasze płytki PCB mają ogromny potencjał.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym pracownikom za ich ciężką pracę, pasję i poświęcenie.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij