Instytut Tele- i Radiotechniczny laureatem w konkursie Polski Produkt Przyszłości

22.02.2019r.

Za nami 21 edycja Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Celem tego prestiżowego konkursu jest wyłonienie i wypromowanie opracowanych w Polsce innowacyjnych produktów i technologii, które mają potencjał by zaistnieć nie tylko na rynku krajowym ale również światowym.


Nagrody i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych produktów i technologii przyznaje się w trzech kategoriach: produkt przyszłości jednostki naukowej, produkt przyszłości przedsiębiorcy oraz produkt przyszłości konsorcjum jednostki naukowej i przedsiębiorcy.


Jest nam miło poinformować, że produkt opracowany przez Instytut Tele- i Radiotechniczny oraz firmę Med&Life Sp. Z o. o., „Wielofunkcyjny system do terapii i rehabilitacji wykorzystujący zaawansowane technologie ICT”, został wyróżniony w kategorii: Produkt przyszłości konsorcjum jednostki naukowej i przedsiębiorcy.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij