Acanthus Aureus dla ŁUKASIEWICZ- ITR na targach EXPOPOWER 2019

16.04.2019r.

Kolejna edycja targów EXPOPOWER 2019 za nami. W imieniu Dyrekcji ITR, pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska. Oprócz znanych produktów Instytutu zaprezentowaliśmy nowości produktowe i technologiczne wdrażane specjalnie w trosce o ciągłe podwyższanie jakości i konkurencyjności naszych Klientów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się przekładniki UR oraz opracowany przez nas portal do nowoczesnego, optymalnego i skutecznego zarządzania technologicznymi procesami biznesowymi portalwieniawa.com.

 

Jesteśmy wdzięczni za tak liczne spotkania. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie co najmniej tak samo owocna.

 

Jest nam miło poinformować Państwa, że stoisko ŁUKASIEWICZ - ITR otrzymało Acanthus Aureus, Złoty Akant to wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij