Drugie Innovatorium Łukasiewicza za nami

13.06.2022r.

Blisko 1200 osób wzięło udział w Innovatorium Łukasiewicza, w tym przedstawiciele czołowych polskich firm i startupów, naukowcy i pracownicy Sieci Badawczej Łukasiewicz, instytucje publiczne oraz media. Podczas 33 paneli i sesji matchmakingowych rozmawialiśmy m.in. o tworzeniu zespołów i konsorcjów projektowych, których celem będzie przygotowanie wniosków do programu Horyzont Europa oraz funduszy krajowych.​​​​​​​

 

Podczas pierwszego dnia Innovatorium Łukasiewicza wyróżniliśmy członków Platform Kompetencji i Grup Badawczych Łukasiewicza. Symboliczne eŁki otrzymało 7 reprezentantów PKŁ i 4 członków GBŁ. Tych pierwszych wskazywali liderzy i wszyscy członkowie w drodze głosowania. W grupach badawczych Łukasiewicza najbardziej zaangażowanych wskazało jury.

 

eŁki
to wyróżnienia dla członków Platform Kompetencji Łukasiewicza i Grup Badawczych Łukasiewicza. Przyznaliśmy je po raz pierwszy podczas tegorocznego Innovatorium Łukasiewicza. Celem eŁek jest podziękowanie za zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz naszego największego wspólnego projektu – Łukasiewicza. Platformy Kompetencji Łukasiewicza to zespoły, które stoją na pierwszej linii zmian. Grupy Badawcze Łukasiewicza to wsparcie i zaplecze Wyzwań oraz Programów Łukasiewicza.

 

Paweł Michalski z Łukasiewicz – ITR 
GBŁ Transformacja Cyfrowa
Paweł jest też jednym z najaktywniejszych Członków Grupy i zawsze chętnie uczestniczy w dyskusjach, które są podejmowane na forum Grupy.

Konstruktywnie podchodzi do podejmowanych inicjatyw i dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dba o wysoką jakość i efekty pracy w ramach Grupy.  

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij