Dni Otwarte Funduszy Europejskich

16.05.2023r.

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem podsumowaniem niezwykle udanych Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Pragniemy podziękować Sieci Badawczej Łukasiewicz za możliwość zaprezentowania naszego stoiska, na którym prezentowaliśmy innowacyjne projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej. 

Nasze projekty wzbudziły ogromne zainteresowanie, a wśród nich znalazły się m.in. inhalator ultradźwiękowy, systemy zgrzewania ultradźwiękowego, Viofor - urządzenie do rehabilitacji polem magnetycznym, wykorzystujące również ledoterapię, oraz EkoPióro z Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny. 

Niezwykłym wyróżnieniem było gościnnie przyjąć Ministra Grzegorza Pudę - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, który odwiedził nasze stoisko podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Cieszymy się, że Minister poświęcił swój cenny czas, aby zapoznać się z naszymi projektami i działalnością. 

Podczas wydarzenia przeprowadziliśmy również wiele wywiadów dla lokalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz rozgłośni radiowych, takich jak Grupa RMF, TVP info, TVP 1 i TVN. Byliśmy niezwykle zadowoleni, że mogliśmy podzielić się naszymi projektami i celami z jeszcze szerszą publicznością. Dzięki tym wywiadom udało nam się jeszcze bardziej rozpowszechnić informacje o możliwościach, jakie oferują fundusze europejskie. 

Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji, konkursów oraz nagród z logo Łukasiewicza. Cieszymy się, że mogliśmy nagradzać naszych gości za ich zaangażowanie i udział w zabawach.

Impreza okazała się niezwykłym sukcesem, a naszym głównym celem było promowanie funduszy Unii Europejskiej oraz pokazanie możliwości uczestnictwa w innowacyjnych projektach. Liczymy, że nasza aktywność przyczyni się pozytywnie do postrzegania tych funduszy i zachęci jeszcze więcej osób do korzystania z dostępnych możliwości.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij