Byliśmy na Targach Pracy i Praktyk na Politechnice Warszawskiej.

29.03.2023r.

W dniu 27 marca 2023 r. odbyły się Targi Pracy i Praktyk na Politechnice Warszawskiej. To dla Sieci Badawczej Łukasiewicz Instytutu Tele - i Radiotecznicznego nie tylko okazja do promocji swojej działalności, ale również do pozyskania utalentowanych pracowników i praktykantów. W czasie takiego wydarzenia specjaliści z Łukasiewicz - ITR mają szansę zaprezentować swoje projekty i technologie, co pozwala na pokazanie potencjalnym kandydatom, jakie są możliwości rozwoju i pracy w sieci badawczej. Udzielając informacji na temat prowadzonych projektów, pracownicy Łukasiewicz - ITR mogą również pokazać, że to miejsce, w którym zespół stanowią ludzie z pasją, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania i mają realny wpływ na rozwój przemysłu i gospodarki.

Warto podkreślić, że Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Tele - i Radiotechniczny jest instytucją badawczą z dużym doświadczeniem w realizacji projektów innowacyjnych i rozwijaniu technologii w różnych dziedzinach, takich jak energetyka, transport, przemysł czy medycyna. Współpracując z innymi podmiotami biznesowymi oraz uczelniami, Sieć tworzy nowoczesne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby rynku i społeczeństwa.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij