Byliśmy na targach Hannover Messe

26.04.2023r.

Nasi przedstawiciele w dniach 17 - 22 kwietnia 2023 r. pojawili się na targach technologii przemysłowej.

W tym roku targi Hanover Messe zebrały w jednym miejscu ponad 5 tysięcy wystawców z całego świata, prezentujących najnowsze osiągnięcia w dziedzinie przemysłu i technologii. Głównymi tematami targów były innowacje związane z przemysłem 4.0, sztuczną inteligencją, robotyką, automatyką, energetyką, a także nowe technologie w zakresie mobilności i transportu.

Podczas Hanover Messe można było zobaczyć wiele fascynujących rozwiązań technologicznych, które wprowadzają rewolucyjne zmiany w przemyśle. Wśród nich warto wymienić między innymi inteligentne systemy logistyczne, roboty współpracujące z ludźmi oraz zaawansowane technologie w zakresie produkcji i przetwarzania danych.

Targi Hanover Messe są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w przemyśle oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Tegoroczna edycja była szczególnie udana i z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju branży przemysłowej na całym świecie.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij