Byliśmy na Polskiej Wystawie Gospodarczej w Stalowej Woli

17.01.2020r.

Dnia 16 stycznia 2020 roku razem z naszym wieloletnim partnerem firmą Med&Life byliśmy na ogólnopolskiej wystawie „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy. Wydarzeniem towarzyszącym była Polska Wystawa Gospodarcza. Tego dnia ponad 70 firm z całego kraju prezentowało potencjał i możliwości polskiej gospodarki, pokazując produkty wybrane w ramach Prezydenckiej Kapituły Gospodarczej wyróżniające się innowacyjnością, nowoczesnymi rozwiązaniami, ale również nawiązujące do tradycji polskich producentów.

Urządzenie, które prezentowaliśmy to Viofor S-PRO - system do terapii i rehabilitacji, który pomaga dojść pacjentom szybciej do zdrowia i bez konieczności wychodzenia z domu, a wszystkie wyniki prowadzonych kuracji mogą być obserwowane zdalnie przez lekarza.

Prezydent Andrzej Duda osobiście odwiedził nasze stoisko i pogratulował zakwalifikowania do grona wystawców oraz wręczył pamiątkowy certyfikat uczestnictwa w Polskiej Wystawie Gospodarczej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij