Złoty i Brązowy Sukces! Nasz Projekt Alu4CED Odmienia Przemysł Elektroniczny

24.05.2024r.

Świetne wieści z Krakowa i Katowic!

Z dumą informujemy, że nasz rewolucyjny projekt "Wielofunkcyjna obudowa urządzeń elektronicznych na bazie aluminium w gospodarce obiegu zamkniętego" (Alu4CED) zdobył Złoty Medal na konkursie Ennovate w Krakowie oraz Brązowy Medal na Intarg w Katowicach!

Ten innowacyjny projekt, który umożliwia optymalizację energetyczną i materiałową w całym cyklu życia produktów elektronicznych, jest szczególnie istotny w kontekście recyklingu i wykorzystania przetworzonego aluminium. Wartość projektu to 2 525 498 zł, z czego 2 496 530 zł to dofinansowanie, w tym 1 132 283 zł od Łukasiewicz-ITR. Projekt wspierany jest przez NCBiR w ramach 34 konkursu Inicjatywy CORNET.

Dążenie do zrównoważonego rozwoju i realizacji celów Komisji Europejskiej Green Deal jest dla nas priorytetem. Pierwsze szacunki wskazują, że nasza aluminiowa obudowa jest bardziej zrównoważona środowiskowo niż tradycyjne obudowy z tworzywa sztucznego.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulacje dla zespołu! Razem tworzymy lepszą przyszłość!

#Alu4CED #InnovateWithUs #Sustainability #GreenTech

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij