XXVIII Sympozjum Naukowo-Technicznym „SEMAG 2024”: Innowacje i Dyskusje w Piechowicach

05.06.2024r.


Mamy przyjemność podzielić się wrażeniami z naszego udziału w XXVIII Sympozjum Naukowo-Technicznym „SEMAG 2024”, które odbyło się Piechowicach, koło Szklarskiej Poręby. Było to trzy dni pełne inspirujących dyskusji, ciekawych wystąpień i wartościowego networking'u.

✨ Nasi prelegenci w akcji:

Jerzy Chudorliński, Piotr Sitek, Aleksander Lisowiec : "Wskaźnik obecności napięcia VDIS" wzbudził duże zainteresowanie, podkreślając znaczenie bezpieczeństwa w obszarze energetyki.

Mariusz Kucharek, Leszek Książek, Kamil Radziak, Paweł Michalski, Aleksander Lisowiec : "System monitoringu elementów rozdzielnicy SN pod napięciem" zaprezentował innowacje poprawiające efektywność monitoringu infrastruktury krytycznej.

Karol Makowiecki : "Zastosowanie synchrofazorów w sieciach dystrybucyjnych średniego napięcia" zyskał uznanie za praktyczne podejście do zarządzania sieciami energetycznymi.
Dziękujemy organizatorom za świetną organizację oraz wszystkim uczestnikom za udział i owocne rozmowy. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i wspólnych projektów!
Zapraszamy do oglądania zdjęć z wydarzenia i dołączania do naszej społeczności naukowej!

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij