Pierwsze warsztaty online

06.10.2023r.

Jako Łukasiewicz-ITR jesteśmy zaangażowani w projekt współfinansowany z grantu Horyzont Europa - MINE.IO.  Ma on na celu rewolucjonizację branży górniczej poprzez innowacyjne rozwiązania, w oparciu o #Przemysł4.0, dbałość o środowisko i rozwijanie odpowiedzialnych praktyk.

W ramach projektu organizujemy pierwsze warsztaty online "Innowacyjne i odpowiedzialne górnictwo" (ang. "Innovative & Responsible Mining"), które odbędą się 20 października 2023 r. w godzinach 9:00-13:00. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o wypracowywanych przez nas rozwiązaniach i ich wpływie na przemysł górniczy. Będziecie mieli również możliwość zadać pytania naszym ekspertom podczas dedykowanej sesji Q&A.

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy zapisać się pod tym linkiem: https://mineio-horizon.eu/workshop [warsztaty odbędą się w jęz. angielskim]

 

Zapraszamy Was również do zapoznania się z oświadczeniem prasowym projektu MINE.IO, które znajdziecie pod tym linkiem: https://mineio-horizon.eu/1517-2/.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij