Innowacje Łukasiewicz-ITR na Targach PLASTPOL: Sukcesy w Technologii Ultradźwiękowej i Nowe Kontakty Biznesowe

03.06.2024r.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele-i Radiotechniczny z przyjemnością informuje o swoim udziale w tegorocznych Targach PLASTPOL, które są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Targi odbyły się w Kielcach i zgromadziły liczne grono wystawców oraz gości z całego świata.

Innowacyjne technologie ultradźwiękowe na PLASTPOL

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających, którzy mieli okazję zobaczyć pokazy naszych najnowszych rozwiązań w zakresie zgrzewania ultradźwiękowego. Technologia ta, używana do łączenia tworzyw sztucznych, jest ceniona za swoją efektywność, precyzję i ekologiczność. Demonstracje na żywo przyciągnęły licznych przedstawicieli przemysłu, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o możliwościach zastosowania ultradźwięków w ich procesach produkcyjnych.

Owocne rozmowy i nowe kontakty

Targi PLASTPOL były dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych technologii, ale także doskonałym miejscem do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Nasz zespół miał okazję przeprowadzić wiele wartościowych rozmów z potencjalnymi klientami i partnerami. Z dumą możemy powiedzieć, że wróciliśmy z dużą ilością nowo zdobytych wizytówek, co otwiera drogę do dalszych interesujących projektów i współpracy.

Dziękujemy za wspólny czas

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na PLASTPOL. Wasze zainteresowanie naszą działalnością i technologiami jest dla nas ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej pracy. Zachęcamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do nas podczas kolejnych wydarzeń.

Dziękujemy organizatorom Targów PLASTPOL za doskonałą organizację i stworzenie platformy do wymiany wiedzy i doświadczeń między profesjonalistami z branży. Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy i naszych technologiach.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij